Previous Frame Next Frame

Aktualności

Dzień Dobroczynności 2018

5 grudnia 2018 roku Nidzickie Fundusz Lokalny był organizatorem Dnia Dobroczynności. Podczas uroczystości miało miejsce wręczenie statuetek w konkursach ,,Dobroczyńca Roku – Gregorovius” oraz „Młodzieżowy Wolontariusz Roku – Jastrząb”. Tytuł Dobroczyńcy Roku otrzymało sześć osób 
1. Państwo Ewa i Pawweł Sokolniccy 
2. Pan Marcin Mikusek 
3. Pan Sebastian Fronc
4. Pan Wojciech Herra
5. Pan Mikołaj Pytel 
natomiast statuetki specjalne otrzymały 2 osoby:
1. Pani Ewa Gałka
2. Pani Małgorzata Słomkowska.
Wszystkie te osoby w sposób szczególny i wyjątkowy wspierały działalność Nidzickiego Funduszu Lokalnego, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy !
Statuetka Jastrzębia powędrowała do wyjątkowego młodego mężczyzny Jana Stanisława Słomkowskiego, który mimo młodego wieku prezentuje prospołeczną postawę i zawsze gotowy jest nieść pomoc innym. 
W konkursie na Młodzieżowego Wolontariusza Roku przyznano 14 wyróżnień, osobom szczególnie zaangażowanym w działania woluntarystyczne. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym jeszcze raz serdecznie gratulujemy !
Wspólne spotkanie naszych darczyńców, partnerów i grantobiorców było także okazją do podsumowania tegorocznej edycji Programu Działaj Lokalnie. 
Dzień Dobroczynności był także okazją do spotkania darczyńców podczas dorocznego biegu współorganizowanego przez Marcina Koniecznego - Burathlonu, w którym brały udział zarówno dorośli jak i dzieci! Było to spotkanie wspaniałych sportowców i ich rodzin - a naszych darczyńców, pełne uśmiechu i pozytywnych emocji oraz oczywiście dawki sportu. 
Podczas Gali odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz koncert kolęd. Dzień Dobroczynności był współfinansowany ze środków Województwa Warmińsko - Mazurskiego w ramach realizacji zadania publicznego ,,Chcę i pomagam". 
Zapraszamy do fotorelacji z tego dnia :-)

 

Aktualne projekty:                            

 Strona dofinansowana ze środków C.S. Mott Foundation w ramach V4 Community Foundation Maturity Program
Projekt: artformat.pl / Wykonanie: virtualmedia.pl