Previous Frame Next Frame

Aktualności

Odznaka darczyńcy NFL , czyli nowa akcja zbiórki środków na Programy Stypendialne

Szanowni Państwo,
wspólnie z MKON i Klub Sportowy Niemaniemogę mamy nową akcję, której celem jest pozyskanie środków na Programy Stypendialne Nidzickiego Funduszu Lokalnego i wsparcie jak najwięcej zdolnych dzieciaków z ambicjami i chęcią do pomagania.
Chcecie zostać darczyńcami Nidzickiego Funduszu Lokalnego lub już nimi jesteście, ale nie macie takiego fajnego wysokobudżetowego gadżetu klubowego ?
Co należy zrobić aby wejść w posiadanie ZŁOTEGO lub SREBRNEGO PINU ?
PIN SREBRNY - dokonanie darowizny w kwocie 100 zł i kontakt na maila niezapominajka@nidzica.pl w celu dogadania szczegółów wysyłki :)
PIN ZŁOTY - dokonanie darowizny w kwocie 2000 zł lub 200 zł przez 10 miesięcy, co stanowi równowartość rocznego stypendium. W tym przypadku również prosimy o kontakt na naszego maila niezapominajka@nidzica.pl w celu ustalenia szczegółów.
PS. dla wszystkich osób, które wesprą naszą akcję oferujemy darmowy dostęp do platformy edukacyjnej tworzonej właśnie przez naszych stypendystów, na której znajdziecie wiele sposobów na rozwój pasji waszych dzieciaków w domu wspólnie z wami lub do wykonania samodzielnie przez dzieci, a tym samym przekonacie się Państwo jak kreatywnych ludzi macie zamiar wesprzeć.

 

 

 

Partnerzy:                           

 Projekt: artformat.pl / Wykonanie: virtualmedia.pl