Previous Frame Next Frame

Darczyńcy

Lista naszych przyjaciół i darczyńców, którzy byli z nami przez ostatnie 17 lat (a często o wiele dłużej) jest długa.

Dziękując wszystkim, poniżej przedstawiamy listę organizacji, firm oraz osób, dzięki którym Nidzicki Fundusz Lokalny powstał i funkcjonuje.

Darczyńcy instytucjonalni, zagraniczni oraz indywidualni

DARCZYŃCY INSTYTUCJONALNI:
 
ADDER GROUP – Nidzica
Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce – Warszawa
Armexim Bis
Bank Spółdzielczy w Nidzicy
Biuro Rachunkowe – Barbara Płoska
Botland B. Derkacz S.J.
Centrum Doradcze Programów Pomocowych w Nidzicy
DREHABUD Sp. j. – Nidzica
Fabryka Okuć Meblowych "STALMOT & WOLMET" SA – Nidzica
Firma Handlowo-Usługowa „Kram” S.J.
Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości w Łodzi
Fundacja im. Stefana Batorego -Warszawa
Fundacja Wspomagania Wsi - Warszawa
KAMET sp. z o.o – Nidzica
Kwiaciarnia Stokrotka – Danuta Rzezak
Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
MP Meble Popławscy – Nidzica
Nadleśnictwo - Nidzica
Nidzicka Fundacja Rozwoju „NIDA”
Nidzicki Ośrodek Kultury
PHU M&K Marcin Szczepański Katarzyna Chmielińska S.C.
Polsko – Amerykańska Fundacja Wolności – Warszawa
PSS „Społem” - Nidzica
Pracownia Witraży ROMA – Robert Bogdański - Ostróda
Przedsiębiorstwo Społeczne - Garncarska Wioska Sp. z o. o. - Kamionka
Starostwo Powiatowe w Nidzicy
Wiśniewski Wiktor - Zakład Usługowo-Handlowy - Nidzica

 

DARCZYŃCY ZAGRANICZNI:
 
Brian LaViolette Scholarship Foundation
Casey Cuene 
Michael & Susan Smullen
Weyers Family Foundation
 
 
DARCZYŃCY INDYWIDUALNI:
 

Antoniewicz Aneta

Aszendorf Filip Marek

Bachora Emilia

Baczewski Daniel Piotr

Bagińska Agnieszka

Bałazińska Agata

Baranowska Dorota

Bartkowski Jan

Benke Jakub

Benke Marcin Jarosław

Biegańska Bożena

Bielarski- Nieciarz Karol

Bielecki Jakub

Bielewicz Dawid

Binder-Sony Katarzyna Eliza

Bobowik Maciej Piotr

Bogdańska Jolanta

Bohm Bartosz

Borkowska Agnieszka Anna

Borowski Robert

Bracha Jakub

Buczek Wojciech

Buczkowska Magdalena

Bugajski Grzegorz

Bukowiński Paweł

Bula Piotr

Buszan Radosław Piotr

Butkiewicz Anna

Butkiewicz Henryk

Chirk Robert

Chlewiński Krzysztof

Chojnacki Maciej Rafał

Cichecki Emil

Cichocki Marcin Tomasz

Cieśla Ryszard

Coś Monika Anna

Czajka Aleksandra

Czelny Tomasz

Czerwinka Ewa

Czmochowska Karolina

Ćwirko Sławomir

Dąbrowski Tomasz

Dec Jakub

Dietrich Krzysztof

Domagała Marek

Domański Jan

Dorawa Ewa

Drapella Magdalena

Drozd Szymon

Drząszcz Jarosław

Dubaj Michał

Dukaczewski Michał Piotr

Dzido Edyta

Fabiszewski Marcin

Ferszt Piotr

Fogiel Mariusz

Formella Mirosław

Friedrich Arkadiusz Adam

Fronc Sebastian

Gadaj Irena

Gałęziewski Grzegorz

Gołębiewski Przemysław

Grądzki Wojciech

Greczyło Adam

Grupa Dariusz

Grynkiewicz Anna

Gudowska Magdalena

Hinz Marcin

Hołówka Sławomir Marek

Hoppe Tomasz Jan

Horodecki Krzysztof

Humiński Marcin

Jabłonowski Andrzej

Jabłońska Malwina

Jabłońska Małgorzata

Janiszewski Jan

Jarzynka Adam Waldemar

Jarzynka Ludmiła Barbara

Jaskowska Bożena Waleria

Jaskulski Dariusz

Jegliński Łukasz

Jeżewski Michał Henryk

Jędrzejewski Grzegorz

Jóźwiak Anna Małgorzata

Jurek Joanna

Kaczmarczyk Jerzy

Kałuźny Mikołaj

Kamińska Anna

Kamińska-Sikorska Kalina

Karasiński Łukasz

Karpińska Katarzyna

Kawałko Patrycja

Klimaszewska Monika

Kobylińska Katarzyna

Kocemba Roman

Kolasa Łukasz

Kołodziejski Ariel Jakub

Konarzewska Marta

Konieczny Marcin

Kopcewicz Tomasz

Kopińska Grażyna

Kord Jarosław

Kordulewski Jan

Korol Marek

Kosiński Piotr

Kosior Jerzy Arnold

Kościesza Robert

Kościuczuk Łukasz

Kowalczyk Jarosław

Kowalczyk Justyna i Grzegorz

Kowalska Anna

Kowalska Wioletta

Kozicki Mariusz

Kozłowski Bogdan

Kozłowski Marcin

Kozłowski Przemysław

Koźmiński Paweł

Krasoń Marcin

Królak Jarosław

Krygielski Krzysztof

Kubicki Dariusz

Kubiniec John

Kucharski Michał

Kugacz Katarzyna

Kuklińska Katarzyna Anna

Kukucz-Legień Małgorzata

Kukucz-Legień Michał

Kula Rafał

Kunicki Krzysztof

Kurczycki Michał

Kuźniarek Michał

Lachowicz Robert

Lemiszonek Rafał Lech

Lewikowski Krzysztof

Lichnerowicz Tomasz

Lisowska Marta Anna i  Przemysław

Luchowski Rafał

Łachut Łucja i Wojciech

Łakomski Aleksander

Maćkowiak Janusz

Maćkowiak Maciej

Maćkowiak Małgorzata

Majewski Bartosz

Maliszewski Bolesław

Maniszewski Paweł

Mańkowski Krzysztof

Marciak Karol

Marcinkowska-Kwiecień Bożena

Marcjanik Andrzej

Margol Barbara i Krzysztof

Masiuk Jakub Feliks

Maślanka Piotr Andrzej

Mądry Wojciech

Mermer Maria Magdalena

Michałków Michał

Mikusek Marcin

Mildner Hubert

Misztal Grzegorz Marek

Mitkiewicz Katrzyna

Mitkiewicz-Benke Jadwiga

Mitkowski Daniel

Młyńska Małgorzata

Młyński Paweł

Mrozewski Mateusz

Myśliwiec Izabela

Nadrowski Tomasz

Nawrocki Sergiusz

Niegowski Marcin

Niemczuk Kamil Waldemar

Niemczuk Waldemar

Niesporek Łukasz

Niewinnowski Piotr

Nowak Katarzyna

Nowakowski Jacek

Oczakowski Włodzimierz

Odzinkowski Łukasz

Ofierska Małgorzata

Olszewski Krzysztof

Ołowski Jakub

Orłowski Piotr

Orych Jacek

Osiej Paweł

Ostrowski Michał

Pałysa Marek Waldemar

Pankowska Katarzyna

Parchimowicz Adam Stanisław

Pawłowska Karolina

Pawłowski Nikodem

Pergoł Bogusław Michał

Pieczarka Dariusz

Pietryk Tomasz

Piotrkowski Adam

Piórkowska Ewa

Piwowarski Paweł

Pluto-Frondzińska Katarzyna

Płoscy Barbara i Antoni

Płotkowska Marta Barbara

Płuciennik Jarosław

Podsiadłowski Michał

Podsiadły Robert

Poniatowska Aleksandra

Ponto Piotr

Poznański Tomasz Piotr

Pruchniewski Sławomir

Przymęcki Jakub Piotr

Pszenna Daria

Pupka Artur Kazimierz

Puścian Krzysztof Kamil

Pyszko Halina

Pyzik-Kapszewicz Angelika

Radziwoń Krzysztof

Radzyński Grzegorz

Rębisz Michał

Rogozińska Patrycja

Rogoziński Mirosław

Romanow Marcin

Rost Zbigniew

Rowicki Robert

Różalski Piotr

Rudzińscy Anna i Leszek

Rusak Łukasz

Ruszecka Weronika

Rutkowski Paweł

Rynko Paweł

Rzeszutko Aleksandra Ewa

Rzezak Danuta

Siciarz Natalia

Siwoń Ewa

Skolimowska Anna

Sobczak Mirosława

Sobczak-Zych Marta

Sobczyński Dariusz

Sobocińska Olga

Sosnowska Aleksandra

Sosnowski Łukasz

Sowiński Miłosz Stanisław

Spiczak-Brzeziński Michał

Spiczak-Brzeziński Paweł

Stasiewicz Daniel

Staszewski Filip Karol

Staszewski Marcin

Strenziok Jolanta i Dariusz

Strzelewski Michał Łukasz

Suchowiecki Wojciech

Sujka Karol Andrzej

Szarnowski Henryk

Szczepuchowski Bogdan

Szeliński Jan

Szerling Michał

Szpunar Maciej

Sztos Dawid

Śliwa Wojciech Jan

Świerzewska Weronika

Świgoń Elżbieta Danuta

Tański Krzysztof

Tarasiewicz Ireneusz

Tempski Patryk

Trepka Grzegorz

Trośniak Piotr

Turczyński Łukasz

Uliasz Radosław

Urbaniak Karczewska Agnieszka

Urbańska Ewa

Vuco Ivo

Wachowicz Bogdan Wojciech

Walaugo Radosław

Waniewski Marcin

Waraksa Justyna

Waśkiewicz Joanna

Wawrzyniak Joanna

Węgierska Maria

Wiatrowski Krzysztof

Wiejak Katarzyna i Piotr

Wiewiórski Tomasz

Wiśniewscy Ewa i Wiktor

Witczak Paweł

Witek Sebastian

Wodyńska-Stosik Natalia

Wojciechowski Piotr

Wojewódzka Sylwia Barbara

Wołyniec Emilia

Wójtowicz Waldemar

Wydarty Agnieszka

Zdunek Maciej

Zieliński Jacek 

 

Aktualne projekty:                               

     WARMIA MAZURY LOKALNIE  

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Strona dofinansowana ze środków C.S. Mott Foundation w ramach V4 Community Foundation Maturity Program
Projekt: artformat.pl / Wykonanie: virtualmedia.pl