Previous Frame Next Frame

Darczyńcy

Lista naszych przyjaciół i darczyńców, którzy byli z nami przez ostatnie 17 lat (a często o wiele dłużej) jest długa.

Dziękując wszystkim, poniżej przedstawiamy listę organizacji, firm oraz osób, dzięki którym Nidzicki Fundusz Lokalny powstał i funkcjonuje.

Odpisy od wynagrodzeń pracowników firm/instytucji

 Bank Spółdzielczy:

  • Domański Jan
  • Ducki Jerzy
  • Janiszewski Jan
  • Krzyżak Jerzy
  • Makowski Antoni
  • Mamajek Henryk
  • Nowak Katarzyna
  • Stanek Leon
  • Szczepkowska Maria
  • Szczepkowski Jerzy
  • Węgierska Maria
  • Boczkowska Irena
  • Bojanowska Iwona
  • Chrząszcz Justyna
  • Czyżewska Jadwiga
  • Dąbrowski Daniel
  • Dumańska Ewa
  • Hinc Danuta
  • Jakóbowska Alicja
  • Jankowska-Hinc Sylwia
  • Kowalska Elżbieta
  • Krasowska Krystyna
  • Krzyżak – Kozicka Ewa
  • Kuciński Zbigniew
  • Kuduk Joanna
  • Langowska Halina
  • Lech Anna
  • Łamejko Magdalena
  • Marcinkowska – Kwiecień Bożena
  • Makowski Antoni
  • Malinowska Barbara
  • Malinowska Teresa
  • Matusiak Emilia
  • Miecznikowska Halina
  • Miecznikowska – Stasiukiewicz Ewa
  • Miecznikowski Tadeusz
  • Mioduszewska Anita
  • Niedzielska Beata
  • Nowicka Barbara
  • Ordon – Mazurek Barbara
  • Osowska Sylwia
  • Piasecka Maria
  • Pokus Wanda
  • Purzycka Anna
  • Rudzińska Marzena
  • Rzepczyńska Marzanna
  • Skórzyński Adam
  • Sutkowska Jadwiga
  • Szczepkowski Marek
  • Szczypińska Bożena
  • Szemplińska Małgorzata
  • Szewczyk Cezary
  • Szymańska Danuta
  • Szymański Przemysław
  • Szypulska Iwona
  • Śledzińska Sabina
  • Tyburska Dorota
  • Tymińska Bogumiła
  • Wojtyra Barbara

Centrum Kształcenia Praktycznego w Nidzicy:

  • Lachowicz Robert

Lokalna Grupa Działania Brama Mazurskiej Krainy:

  • Bugajski Daniel
  • Eidtner Alicja
  • Just Anna 
  • Margol Krzysztof
  • Milewska Renata
  • Tyszka Barbara

Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA:

  • Kowalczyk Justyna
  • Kowalewska Monika
  • Margol Barbara
  • Margol Krzysztof
  • Pepłowska - Krzykwa Magdalena
  • Borowska Joanna
  • Czerwinka Ewa
  • Waśkiewicz Ewa

Nidzicki Fundusz Lokalny:

  • Jaszczerska Monika
  • Margol Barbara
  • Młyńska Małgorzata

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Nidzicy:

  • Adamkiewicz Katarzyna
  • Adamkiewicz Piotr
  • Adamowska Katarzyna
  • Bandurska Iwona
  • Bandurski Marek
  • Bieniek Anna
  • Bogucka Martyna
  • Bogusławska Dorota
  • Bucholz Waldemar
  • Burniewicz Agnieszka
  • Burska Bożena
  • Cendrowska Jadwiga
  • Chabowska Adela
  • Chałubowicz Milena
  • Chmielewska Elżbieta
  • Chmielewska Małgorzata
  • Chmielewski Jerzy
  • Ciesielska Urszula
  • Czachorowska Alina
  • Czaplińska Mariola
  • Czumakow Anna
  • Dąbrowska Katarzyna
  • Dobosz Bożena
  • Dolinkiewicz Marzena
  • Dubel – Klęczan Maria Magdalena
  • Duchna Danuta
  • Dzierzbicka Anna
  • Dziurski Łukasz
  • Ekiert Ewa, Bera Marta
  • Felińska Anna
  • Frydrych Paweł
  • Gałka Aleksandra
  • Gałka Ewa Katarzyna
  • Gałka Wiktor
  • Giżyński Krzysztof
  • Gołębczyk Anna
  • Gordziejewska Teresa
  • Goryńska Jolanta
  • Gratunik Mariola
  • Hamańska Wiesława
  • Jackowska Teresa
  • Jagielski Paweł
  • Jakuta Ewa
  • Jakuta Janina
  • Jakuta Maria Małgorzata
  • Janicka Renata
  • Jaskólska Barbara
  • Jaworska Teresa
  • Just Ilona
  • Kacprzycka Aleksandra
  • Kaczorowska Barbara
  • Karabin Agnieszka Marzena
  • Karabin Magdalena
  • Karulska Milena
  • Kawecki Grzegorz
  • Klein Monika
  • Klęczan Marek
  • Klich Wioletta
  • Klimaszewska Danuta
  • Klimaszewska Elżbieta
  • Klimkowska Maria
  • Kobacka Barbara
  • Kobus Małgorzata
  • Komorowska Joanna
  • Komosińska Joanna
  • Kopczyńska Nina
  • Kopka Katarzyna
  • Kosatka Anna
  • Kosmala Grażyna Aniela
  • Kowalewska Agnieszka
  • Kozicka Genowefa
  • Kozłowska Elżbieta
  • Krajewska Barbara
  • Krajewska Sabina
  • Krzykowska Izabela
  • Krzyżak Piotr
  • Krzyżak Teresa Irena
  • Kujawska Anna
  • Kurczyńska Danuta
  • Łakatyszewska Sylwia
  • Markiewicz Danuta
  • Mazur Renata
  • Miecznikowska Barbara
  • Mierzejewska Beata
  • Morawski Artur
  • Mysiakowska Irena
  • Niewiesk Małgorzata
  • Oleksiak Małgorzata
  • Olszanicka Irena
  • Opara Izabela
  • Pacuszka Małgorzata
  • Paszkowska Anna
  • Pepłowska Sylwia
  • Pieczywem Anna
  • Pietrowicz Paulina
  • Piórkowska Ewa
  • Podgórski Piotr
  • Potrzuska Teresa
  • Powroźnik Elżbieta
  • Pszenny Adam
  • Radoń Remigiusz
  • Rudzińska Barbara
  • Ruskowska – Beton Stefania
  • Rutkowska Iwona
  • Rykowska Anna
  • Sadowska Lidia
  • Samson Teresa
  • Siedlecka Agata
  • Siedlecka Krystyna
  • Sieński Zbigniew
  • Skolasińska Katarzyna
  • Skwarska Elżbieta
  • Skwarski Jacek
  • Słodkowska Religia
  • Smolnik Przemysław
  • Stępień Magdalena
  • Stryjewska Anna
  • Szatkowska Aleksandra
  • Szczepański Marek
  • Szczypułkowska – Chmielewska Agnieszka
  • Szemplińska Anna
  • Szemplińska Emilia
  • Szerszeń Iwona
  • Szostek Irena
  • Szymczak Agnieszka
  • Szpręgel Joanna
  • Szymańska Beata
  • Tyburska Grażyna
  • Ulkowska Helena
  • Warszawska Wioletta
  • Wawrzyniak Małgorzata
  • Wdowiak Barbara
  • Wiejak Katarzyna
  • Wilczyńska Grażyna
  • Wińska Beata
  • Wituski Jadwiga
  • Woroniecki Marek Jerzy
  • Wójcik Edyta
  • Wroński Paweł
  • Wsiołkowska Barbara
  • Wypych Iwona
  • Wyrzykowska Teresa
  • Zabiegło Edward
  • Zembrzuska Agnieszka
  • Zieliński Jacek
  • Żabińska Anna
  • Żbikowska Monika
  • Żejmo Marek
  • Żygadło Beata

PSS Społem Nidzica:

  • Czajkowska Ewa
  • Dąbrowska Agnieszka
  • Grochal Antoni
  • Gumińska Dorota
  • Haze Elżbieta
  • Jabłońska Halina
  • Karuc Danuta
  • Korniluk Stanisława
  • Korzeniowska Krystyna
  • Kostowska Maria
  • Kownacka Barbara
  • Krajewska Krystyna
  • Krystkiewicz Wiesława
  • Łobaszewska Jadwiga
  • Malinowska Stanisława
  • Mierzejewska Teresa
  • Onopczuk Kołtonowska Mieczysława
  • Pasymowska Marzena
  • Podowski Krzysztof
  • Rzepczyńska Ewa
  • Sitarska Maria
  • Sobieraj Jadwiga
  • Szczepkowska Regina
  • Szczypińska Danuta
  • Traczewska Grażyna
  • Załoga Małgorzata
  • Zawadzka Bogumiła
  • Zielska Małgorzata

Starostwo Powiatowe:

  • Freitag Lucyna
  • Knapiński Sławomir

 Urząd Gminy Kozłowo:

  • Judycka Bożena

 Urząd Gminy Janowo:

  • Niska Czesława
  • Szymański Waldemar

 Zespół Obsługi Oświaty i Sportu w Nidzicy:

  • Małgorzata Sawicka

 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy:

  • Majewska Bożena

 Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących w Jagarzewie:

  • Zagożdżon Włodzimierz

 Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących:

  • Czajka Dariusz
  • Pietraszko Lech
  • Witczak Joanna
  • Zborowska Ewa

 

 

Aktualne projekty:                               

     WARMIA MAZURY LOKALNIE  

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Strona dofinansowana ze środków C.S. Mott Foundation w ramach V4 Community Foundation Maturity Program
Projekt: artformat.pl / Wykonanie: virtualmedia.pl